Bariyer Servisi

Bariyer Servisi
06.05.2023
122

Bariyer servis ve tamir hizmeti almak için bizi arayabilir hızlı ve garantili yedek parçalar ile tamir işlemi gerçekleştirilir. Dünyaca ünlü markaların yetkili bayiliğini üstleniyoruz sorunsuz tamir işlemi ileride çıkabilecek sorunların önüne geçmesini sağlar.

Bariyer servisi talebiniz sonrası tam donanımlı ekibimiz ile belirtilen gün ve saatte bariyer tamiri yapılacak bölgeye ulaşan ekiplerimiz onarım işlemini yerinde tamamlamaktadır. Yerinde müdahale yapılamayan durumlarda bariyer sökülüp ar-ge merkezine götürülüp tamir edilmesi gerekebilir bu gibi durumlarda müşterilerimiz bilgilendirilir ve sizlerin bilgisi doğrultusunda tamir işlemine alınır.

bft bariyer servisi
bft bariyer servisi

Bft Bariyer Servisi

Bft İtalya üretimi bariyeleri ile dünyada ve ülkemizde en sık kullanılan bariyer sistemleridir. Moovi, giotto serileri ile teknoloji ile donatılmışlardır. Ancak yanlış bariyer modeli ve yanlış montajdan kaynaklanan sorunlardan dolayı bft bariyerleriniz bozulabilir. Yetkili bft servisi çağırarak kesin çözüme ulaşmanız gerekir.

Bariyer Servisi
Bariyer Servisi

Nice Bariyer Servisi

Nice İtalya üretimi bir markadır. Dünyanın bir çok ülkesine yayılan ürünleri ile teknolojiyi belirleyen sektörün öncüsü olmayı misyon hali getirmiştir. Şık tasarımları ve kullanım ömürleri ile tercih sebebi olurlar. Nice bariyelerinizde sorunlar için bizleri arayabilir ve hızlı tamir, servis çözümlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Kollu Bariyer Arızaları

Otomatik kollu bariyeler pek çok sebep ile arıza yapabilirler. Bunların çoğunluğu kullanıcı kaynaklı sorunlardır ancak nadirde olsa fabrika sorunları görülebilir bu gibi durumlarda ürünlerimiz garantili olduğu için birebir değişim yapılmaktadır.Yazımızın devamında sık görülen olası arıza senerolarını madde madde derledik.

  • Bariyer koluna çarpma veya el ile kastırma dolayısı ile çıkan arızalar.
  • Yanlış montaj kaynaklı çıkabilen sorunlar.
  • Orjinal olmayan yedek parça kullanımları.
  • Yanlış model seçimi yoğun kullanım, az kullanım’a göre net bir model seçilmelidir.
  • Elektriksel kaynaklı sorunlar.

Yukarıda sık rastlanan örnek sorunları görebilirsiniz. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için yetkili servis çağırmanız gerekmektedir.

Kollu Bariyeler Nerelerde Kullanılır

Araç girişlerini güvenli hale getirmek için yana kayar kapı sistemleri kullanılsada bariyer sistemleri sitelerde, villa, kurumsal firmalarda, fabrika alanlarında sıklıkla kullanılır. Otomatik bariyeler site gibi alanlarda bilgisayar yardımı ve yazılım ile plaka tanıma sistemlerine entegre edilebilirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.