Yana Kayar Kapı Motoru Servisi

Yana Kayar Kapı Motoru Servisi
17.05.2023
62

Yana kayar kapı motoru servisi, otomatik demir kapı yana kayar biçimde dizayn edilmiş arıza vermiş motorların tamir edilmesi işlemidir.Yana kayar kapı motorları bir çok sebep ile bozulabilir yazımızda bunlara kısaca yer vermeye çalışacağız.

Otomatik Yana Kayar Kapı Motoru Servisi

Otomatik yana kayar servis hizmetimiz tüm markaları kapsamaktadır.Servis işlemlerimiz servis kaydınız alındıktan sonra programa alınır ve sizlere bilgi verildikten sonra servis bölgesine gidilir ve servis, tamir ve bakım işlemleriniz taleplerinize göre teslim edilir.

Yana kayar kapı motorunuzda yerinde çözülemeyen bir arıza söz konusu olursa tarafınıza bilgi verildikten sonra motor sökülür Nice, Bft genel merkezine teslim edilir ve çıkan ücret size bilgi verildikten sonra onayınız alındıktan sonra tamir işlemine başlanır.Ardından sökülen otomatik kapı motorunuz montajı yapılmak üzere işleme alınır ve teslim edilir.

Yana Kayar Kapı Servisi
Yana Kayar Kapı Servisi

Yana Kayar Kapı Motoru Arızaları

Sık görülen arızaları sizler için listelemeye çalıştık. Bu gibi durumlarda tarafımıza ulaşıp servis çağırmanız sonucunda zincirleme etkisiyle daha büyük sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Yana kayar demir kapının tekerlerinin düzgün çalışmaması sonucu motora yük bindirmesi.
  • Elektriksel dalgalanmalar sonucu çıkabilen yana kayar kapı motoru arızaları.
  • Motor çalışırken kuvvetle mükavemet sonucu motor dişlilerine verilen arızalar.
  • Araç ile çarpma sonucu çıkabilecek arızalar.
  • Yana kayar kapıya takılan fotosel radarlarının arıza vermesi.
  • Yana kayar kapı motorunun montajı esnasında özensiz montaj yapılması sonucu çıkacak arızalar.
  • Doğal afet sonucu olabilecek arızalar.

Yukarıda ki sorunlar sık görülen problemlerdir.Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz sizlere doğru bilgiyi vermek için hazırız.

Otomatik Yana Kayar Demir Kapı Servisi
Otomatik Yana Kayar Demir Kapı Servisi

Otomatik Yana Kayar Demir Kapı Servisi

Nice marka yana kayar kapı motorları ülkemizde ve dünya en çok tercih edilen otomatik kapı motorlarıdır. Elektronik bilginiz olduğunu varsayarsak size yardımcı olması için robus 400, robus 600, robus 1000, run1500, run2500i kullanım klavuzunu sizinle paylaşıyoruz. Lütfen elektronik bilginiz yoksa müdahale etmeyin ve yetkili servis çağırın. Yapacağınız müdahaleler ürünü garantiz bırakır.

Yana Kayar Kapı Motoru Servis Ücreti Nedir?

Servis ücretleri üretici firmalar tarafından belirlenmektedir. Power Yapı, Nice ve Bft markalarının yetkili bayisidir.Kur değişimleri neticesi ile servis ücretleri değişkenleri gösterir. Ancak fiyat aralıkları fikir vermesi açısından söylemek gerekirse 500 TL – 1500 TL arasında değişkenlik göstermekle birlikte kesin bir fiyat yazımızda belirtmek mümkün değildir.

Neden Yetkili Servis Çağırmalıyım?

Yetkili servis hizmeti almanız tamirden sonra takılacak parçaların ve tamiri olucak parçaların orjinal olduğundan emin olmanızı sağlar. Tamirin sorunsuz bir şekilde yapıldığını ve sonrasında muhattabınızı bilirsiniz.

Yana kayar kapı motoru kumanda kodlanması
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.