Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Power Yapı Otomatik Kapı Sistemleri

2000 yılında kurulmuş olan power yapı otomatik kapı sistemleri ve ev otomasyonları üzerinde faliyet göstermektedir. Sektörde binlerce müşterimiz ile birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Endüstriyel kapılar ve konutlar için üretilmiş olan tüm otomatik kapı motorları için faliyet gösteriyoruz. Kullanılan ürünler dünya standartlarında en üst seviyede olan İtalya ve Alman üretimi olan otomatik kapı motorları ve ev otomasyon sistemleri kullanılmaktadır.

Çözüm Ortağınız

Sektörün öncüsü dünya lideri markalar ile çalışıyoruz. Müşterilerimize uzun yıllar problem çıkartmayan yedek parça problemi olmayan ürünler sunuyoruz. Kullandığımız markalara örnekler aşağıda sıralanmıştır.

  • Nice
  • Bft
  • Hörmann
  • Tau
  • Dorma
Nasıl Çalışıyoruz?
Ürünlerin Garantisi Varmı?

Tüm ürünlerimiz 2 yıl üretici ve firmamız garantisi altındadır. Üretim kaynaklı sorunları kapsayan bu garanti sizleri fabrikasyon kaynaklı sorunlar için korumaya almaktadır.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?

Endüstriyel projeler için tüm Türkiye geneli hizmet veriyoruz. Yana kayar, kanatlı kapı motorları ve bariyerler için bizleri arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal firmalar için bakım anlaşması taleplerinize çözüm üretiyoruz.Otomatik kapılar sürekli aktif kullanıldığı için uzun vadede arıza yapmaları olasıdır. Bu gibi aksaklıklar kurumsal firmalar için tüm işleyişin durmasına veya aksamasına yol açabilir. Bu durumların yaşanmaması için otomatik kapılarınızın bakımlarını belirlenen periyodlar ile yaptırmalı eskiyen veya aşınan parçaların yenileri ile değiştirmelisiniz. Poweryapi.com olarak bakım anlaşması taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

YETKİLİ FİRMA GÜVENCESİ İLE TANIŞIN
Power yapı satışa sunduğu tüm ürünlerin yetkili firmasıdır. Montaj ve üretim kaynaklı tüm çıkacak sorunlar için garanti vermektedir.

Bünyemizde bulunan tüm markaların resmi bayisi ve yetkili servisiyiz. Tüm parçalar 2 yıl garantili ve orjinal parçalardan oluşmaktadır. Bu nedenle yan sanayi parçalar kullanılmadığı için montajı yapılan ürünlerin kullanım süreleri oldukca uzamaktadır.

Otomatik Kapı Motorları