Otomatik Kapı Servisi

Otomatik Kapı Servisi
21.11.2022
98

Otomatik kapı servisi mevcut otomasyonu tamamlanmış ve arıza yapmış motorlara yapılan müdaheledir. Power yapı Nice, Bft, Came, Tau gibi bir çok markanın Türkiye yetkili firması olarak otomatik kapı servisi hizmetini vermektedir. Otomatik kapı servisi için yönlendirilen ekiplerimiz alanında uzman ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Bu sayede tamiri yapılan otomatik kapı motoru tamamen sorunsuz bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

Otomatik Kapı Motorları Neden Sürekli Arıza Verir?

Montajı yanlış yapılan otomatik kapı motorları sürekli arıza verebilir bunun sebebini marka yetkilisi yetkili servis tarafından verilebilir. Olası arıza sebepleri aşağıda listelenmiştir.

  • Fiyatı uygun tutmak için mevcut demir kapının ağırlığının çok altında bir kapı motoru takmak.
  • Yanlış montaj yapılması.
  • Sahte ürünlerin kullanılması.
  • Fiziksel darbeler kaynaklı arızalar.
  • Elektriksel sorunlar kaynaklı kapı motorunun arıza vermesi.

Otomatik Kapı Servisi Fiyatları

Otomatik kapı servisi fiyatları servis yapılacak bölgenin mesafesi, parça değişmesine gerek olup olmadığı ve endüstriyel kapılar (seksiyonel, endüstriyel kepenk) gibi bir çok etken servis fiyatlarını belirler. Firmamız tarafından gerçekleştirilen servisler tamamen orjinal yedek parça kullanarak yapılmaktadır.

otomatik kapı servisi

Hangi Parçaların Tamiri ve Servisi Yoktur?

Kapı motoru aksesuarlarının garantisi verilmez bunları örnekleyecek olursak otomatik kapı kumandası, flaşör, emniyet fotoseli, kremayer dişli bunlara örnektir. Bu aksesuarlar darbe ve kullanıcı odaklı arıza verdiği için garanti kapmasına alınmazlar.

Hangi Otomatik Kapı Motorlarına Servis Sağlıyoruz?

Power Yapı tüm endüstriyel, kurumsal ve her ölçekte villa, site, apartman gibi alanlarda kullanılan otomatik kapı motorları ve araç geçiş sistemleri için servis hizmeti vermektedir.

Hangi markalara hizmet veriyorsunuz?

Nice, Bft, Came, Tau, White Rose, Dormakaba ve bir çok kurumsal marka için hizmet sağlıyoruz.